()

Vogel Club

První Vogel Club

  Webová klícka Vogel Clubu  


Pohled do klubu

Události VC Založení VC Pravidla VC Historie VC Členové VC Klub Králova Výšina 21 fotoalbum VC Soubory ke stažení No něco napiš... Zapiš něco i Ty do návštěvní knihy Pokud znáte heslo vstupte do 13.komnaty Předpověď počasí
Historie roku 2013

PF 2014
PF2014
Přeji všem v novém roce hodně zdraví, štěstí, pohody, osobních a profesních úspěchů. VC4.

11-12-13

Tak jako obvykle se s koncem roku blíží již tradiční
Vánoční besídka Vogel Clubu
Přijměte tedy opět pozvánku do klubu na Královce v
pátek 20.prosince od 17 hodin
Pojďme si v klidu posedět před Vánočními svátky. K jídlu budou kuřecí řízky s bramborovým salátem, naražena bude 12° Velké Březno.

5-12-2013

V pátek 6.prosince  od 17hodin je v klubu na Královce mikulášká, dále slaví NarozeninyRadim 40 a Kuník 43. Pivo 12VB, k jídlu bude guláš a další dobroty. Všichni jste srdečně zváni, tak se přijďte podívat! Pokud vám to nevyjde teď, počítejte určitě s vánoční besídkou v pátek 20.prosince!

29-10-2013

Tento pátek 11.listopadu slaví své kulaté 50narozeniny VC8-Fery. Začátek je v 17hodin v klubu Na královce. Tak se přijďte zase po delší době do klubu podívat :), občerstvení zajištěno!

29-10-2013

V již tento pátek bude mít Hrabi (VC3) jedinečnou příležitost získat se slevou od Mildy VC17 výborné běžky ATOMIC - WORLD CUP 2013 Skatting. Musí však splnit podmínku, k 1.11.2013 musí vážit 85kg, to je váhový limit pro tuto lyži. Hrabi je nyní v Krkonoších, kde maká na sobě i na Vlastičce, po telefonickém rozhovoru mi sdělil, že se jeho váha dostala na magických 86kg. O všem se rozhone tento pátek při výročí 50 narozenin F.w. Draka. Aby vše proběhlo  souladu s pravidly bude jmenována certifikační komise, které bude velet zkušený a ostřílený kapitán Zdenko Lišák Horáček, který prohlásil, že bude nesmlouvavý, tvrdý a hrubý. Bude rozhodovat každý gram, doufám že si Hrabi vezme nové slipy. 

17-4-2013

V sobotu 15.6. se sejdeme ne dětském dnu u Kuníka (VC9) v Chabařovicích. Jako vždy budou připraveny pro děti soutěže. Začínáme od 14hodin. Občerstvení je zajištěno, sponzorované pivo 12VB zdarma a kdo si objednal, bude mít grilované maso, na táborálu buřty. Počasí by mělo být přiznivé, tak se přijďte alespoň podívat. 

17-4-2013

V pátek 26.4. vás zveme na již tradiční pálení čarodějnic na Střekově u Hasiče. Budečarodějnice zajištěné pivo 12VB, buřty, maso, grilování... Pokud budete chtít maso,  musíte si ho objednat u Hasiče nebo u mně (VC4) do čtvtrka 25.4. 12hodin, jinak maso mít nebudete. Akce začíná po páté hodině. Počasí je zatím nejasné, tak nám možná trochu sprchne, jinak by mělo být teplo.

8-03-2013

Právě na dnešní den vychází dvacet let od založení Vogel Clubu. Byla by 20rozhodně škoda, abychom se při takovéto příležitosti nesešli. Protože však šest 20členů odjíždí v sobotu na dovolenou (a možná i další na prázdniny), sejedme se v klubu při oslavě výročí až v pátek 22.března. Udělejte si na tento den určitě volno!

7-03-2013

Tak jako již dvakrát, i leros jede část Vogel Clubu na zimní dovolenou doChata Alka Albrechtic. Příjezd by měl být v sobotu okolo třetí odpoledne, namá cenu jezdit dříve, před nami je plná chata a je třeba ji uklidit. Ubytování na pokojích je stejné jako loni. Pro sudy jedu dnes, jeden máme zdarma za Pivního znalce :) Sudy do auta berou Vábič, Hrabi a Roman, pípu s chlazením beru já. Jídelní lístek navrhl Hasič dle zkušeností z minulých akcí, nákup provedeme až na místě. Ve čtvrtek máme zamluvenou exkurzi v pivovaru v Harrachově včetně oběda. Tak snad už jen šťasnou cestu!

16-01-2013

Byla by škoda, kdyby vám zůstalo utajeno, že jsem (VC4) tento týden vyhrál  soutěž Nový pan Cipich je z ÚstíHledá se pivní znalec a získal roční rentu 48 piv měsíčně. Bohatě si toho všimla i média.  Soutěž nebyla o tom, kolik toho kdo vypije, i když, co se týká Březňáka, bych na tom nebyl tak špatně:) 12VB je totiž mojí oblíbenou značkou. Soutěž byla o zpracování a přípravě piva, historii pivovaru, který letos slaví 260 let od svého založení. Součástí byla i degustace pěti piv.
O účasti v soutěži jsem se dozvěděl z mailu, který mi přišel na mobil a ani jsem mu nevěnoval příliš pozornosti. Komu z vás občas nechodí zprávy typu: Blahopřejeme Vám! Dostal/a jste se do finálového kola soutěže .... Až u počítače jsem zjistil, že to není jen tak, ale skutečná pozvánka do finále ve Velkém Březně. Celý víkend jsem potom hledal knížku Pivní encyklopedie... Kterou jsem nakonec nenašel :)

13-01-2013

A jsme v roce 2013, v roce, kdy oslavíme v březnu 20 let Vogel Clubu!
Pokud si to dobře pamatuji, tak letošní rok se zařadil mezi ty, ve kterých nevstoupil žádný nový člen. Zúčastnili jsme tak jako každoročně již tradičních akcí: Zimní hory, jarní Slet Vogel Clubu, čarodějnice. Možná se nám povedlo založit novou tradici Vogel Club sobě.
V září vyhrál štafetu v ústeckém půlmaratonu tým, ve kterém běželi také naši dva zástupci (VC9 a VC95). Tradičním místem pro pravidelné schůze se nám stal pivovar Na Rychtě, loni se nám povedlo i pár schůzí na Hnátě a vzávěru roku jsme se párkrát objevili i v nové nekuřácké! hospodě Mlsnej kocour. Do klubu se vracíme již jen na akce a narozeniny. Vše již tradičně na závěr roku doplnila Vánoční besídka Vogel Clubu. Loňský rok přinesl do Vogel Clubu dítě Frantovi, dceru Marianu.
Zbývá tedy zopakovat již klasickou větu: Rok 2012 jsme přežili! Historie roku předešlého je uschovaná pro budoucnost v historii Vogel Clubu.

Historie roku 2012

 

Bohužel tyto stránky jsou plně česky. This site is all in Czech language. Sorry. Es tut mir leid. Diesen site ist alle Tschech.

Copyright © 2000-2013 VC4


Počasí dnes               zítra
PočasíPočasí
a další dny
PočasíPočasí
PočasíPočasí
PočasíPočasí
 
Woko hlídá za Vás
Budete-li chtít informovat vždy o aktualizaci této stránky, zapište svůj e-mail a stiskněte tlačítko hlídej!