Vogel Club Home

První Vogel Club

Březňák Velké BřeznoBřezňák Velké Březno

Události VC Založení VC Pravidla VC Historie VC Členové VC Klub Králova Výšina 21 fotoalbum VC Soubory ke stažení No něco napiš... Zapiš něco i Ty do návštěvní knihy Pokud znáte heslo vstupte do 13.komnaty
Předpověď počasípravVC.gif (6646 bytes)


V úvodu této  stránky si musíme naprosto upřímně přiznat, že v pravidlech klubu je dost veliký chaos a už nikomu se nepodaří všechna vyřčená dát dohromady. Tento nežádoucí stav by se měl vylepšit snad i díky této stránce. Přesto se některá pravidla dochovala a aktivně se používají. Připomeňme tedy ta dochovalá bez nároku na to kdo je stanovil, snad jen s jednou vyjímkou.

1993-1999

První pravidlo vzniklo již při založení Vogel Clubu a to pravidlo potvrzovací. Všichni členové klubu musí potvrdit vstup nového člena.
Každý nový člen se stává předsedou Prvního Vogel Clubu do doby dalšího nového vstupu, kdy se stává řadovým členem.
Vstupu musí být přítomni nejméně dva členové Vogel Clubu a nejméně jeden nečlen.
Průkaz se vydává každému členovi, který potvrdí nebo vstoupí na řádné členské schůzi Prvního Vogel Clubu.
Každý předseda stanoví pravidlo, podle kterého jsou povinni se řídit všichni řádní členové.
Po novém vstupu musí nový člen, předseda, objednat a zaplatit všem členům v hospodě Bechera.
Členem Vogel Clubu se může stát i žena, potvrzuje horní nebo dolní částí. (kozy, poštěváček)
U tohoto jediného pravidla se zachoval jeho autor: VC18. Žena se nemůže stát předsedou.
Každý řádný člen je povinen u sebe nosit průkaz VC se svým číslem a na požádání Kontrola průkazek tento svůj průkaz předložit ostatním členům VC. Pokud toto nemůže učinit je povinen všem členům zaplatit kořalku.
Klubová písnička je Generál Laudon.
Klubový pokřik je: Mrdat, šukat, kundu lízat, za kozy tahat! Vložky vysosávat! A dělat si z nich čaj, zelený!
  VC48 stanovil: Dokud chlastá předseda (nyní prezident), tak chlastaj ostatní.
  VC66 stanovil, že každý nový předseda musí udělat takovou ostudu v hospodě, aby se tam nedalo jít alespoň půl roku, no uvidíme...
  VC67 vymyslel za pomoci ostatních členů, že od nynějška (srpen2000) je zrušena funkce předsedy a je nahrazena funkcí
 
Prezidenta Vogel Clubu.
Jeho práva a povinnosti zůstávají stejná jako u dosavadního předsedy.
VC70 stanovil, že nový Prezident VC musí proměřit přítomnou servírku RU(ručně), pokud se nějaká taková vyskytuje v lokále.
VC71 stanovil: "Každá nově vstupující členka musí polaskat úd všech potvrzujících členů (u členek, které potvrzují se toto
pravidlo nemusí dodržet), každý potvrzující člen(ka) má právo ručně či jiným způsobem ohodnotit tu část těla,kterou nově vstupující členka vstupuje."
VC72 zrušil klubové pití Becherovky a nahradil ho Slivovicí.
VC73, 7.srpna2001, Na Rychtě: "Slivovice je dobrá, ale tráva je lepší".
VC74 vylepšil jedno ze základních pravidel: "Každý nově vstupující člen, po potvrzení ostatními členy, musí samozřejmě dát panáky, ale ty panáky musí sám dojít k výčepu objednat, ale jen ve spodním prádle" !
VC75 po půl roce dodal pravidlo: Nový Prezident musí po vstupu vypít tuplák piva doplněný ještě o zelenou-Magické oko !
VC76 stanovil: Až přesvědčí člen Clubu holku, aby vstoupila, ten večer neplatí nic u stolu co vypije, a všechno platí ostatní členové Clubu!
VC81 sestavil přijímací komisi Vogel Clubu, která bude schvalovat přijímání nových členů. A to takto: Předseda VC3 (dva hlasy). místopředseda VC4 a členové VC5 a VC2 (po jednom hlasu). Pro přijetí nového člena je zapotřebí nadpolovičního počtu hlasů.
VC87 na chatě v Brné pravidlo Opakovaného vstupu. Každý člen může znovu vstoupit.
VC92 za pomoci dalších členů ztížil tolik v poslední době oblíbenou kontrolu průkazek: Kontrolu průkazek může udělat pouze ten člen, který se zúčastní dvou po sobě předcházejících schůzí.
VC93 na zatím nejdivočejší schůzi VC Na Paloučku vymyslel pravidlo: Na schůzi se kouří pouze ekologicky-pro blbce: pod stolem.
VC100 na chatě v Brné se s pravidlem příliš nepáral, taková jsou většinou ovšem nejcenější: Ženská, když chce vystoupit, tak má smůlu!

Zpět na hlavní stránku


Bohužel tyto stránky jsou plně česky. This site is all in Czech language. Sorry. Es tut mir leid. Diesen site ist alle Tschech.

Copyright © 2000-2010 VC4